This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

PATIRK: NEMOKAMOS VASAROS VEIKLOS

PATIRK: NEMOKAMOS VASAROS VEIKLOS

2020 metai - išskirtiniai. Po dviejų mėnesių karantino, žmonės plūsta į gatves atsipalaiduoti ir linksmintis - juk nusipelnėme! Kadangi negalime visiškai laisvai keliauti, stenkimės rasti nuotykių čia pat, prieš mūsų nosis - pliusas, jeigu tam nereikės išleisti nei cento. Todėl šiandien kviečiame skaityti apie keletą veiklų, už kurias nereikia privalomai mokėti - nebent to norėsi pati.

Pabūk keliautoja savo pačios mieste

Ar gali drąsiai sakyti, kad puikiai žinai savo miestą? Ši vasara - puikus laikas apžiūrėti daugiau, nei tavo mėgstamos vietos. Aplankyk mažiau žinomus rajonus, gatveles, ir nustebsi, kiek grožio gali slypėti pačios mieste - ir nereikia skristi tūkstančius kilometrų.

Suplanuok vakarą po atviru dangumi

Nesvarbu, ar tai būtų pasimatymas su mylimu žmogumi, ar vakaras su draugais, naudokis šiluma ir planuok veiklas gryname ore - nesvarbu, sode ar balkone. Geras maistas, gėrimai, jei yra galimybė - ir laužas. O viską gali vainikuoti nakvynė po žvaigždėmis - tai, ką mes jau kiek primiršome. 

Išmok naujų įgūdžių

Tegul vasara būna tas laikas išmokti naujų įgūdžių - susirask draugą arba ekspertą (geriausia - abu viename), o galbūt pasitelk mobiliąją programėlę - skiriant vos 10-15 min per dieną galėsi išmokti naują kalbą, išbandyti naują sporto šaką, o galbūt groti? Viskas priklauso nuo tavęs. 

Savanoriauk

Vasara - geriausias laikas ieškoti pasiūlymų savanoriauti. O jų būna įvairiausių - gali tapti savanoriu organizacijoje, o gali tiesiog savanoriškai pasiūlyti aukštu virš gyvenančiai senelei pavedžioti jos šunį. Svarbiausia - kad tai suteiktų tau malonumą, o nuotykiai ir patirtis ateis patys.

BONUS: Praleisk parą be socialinių medijų

Vienas iš svarbiausių dalykų - praleisti savo vasarą turiningai. Deja, kiekvieną dieną valandų valandas sėdime prie telefonų ir kompiuterių. Metas pailsėti - atidėk bent dienai visus ekranus, ir pamatysi - veiklos susirasti bus lengva, laikas slinks lėčiau, o vasara bus dar įspūdingesnė.

 

Gražios ateinančios vasaros - ir naudokitės kiekviena jos suteikta minute!

>