This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Pavasariniai raštai: ką reikia žinoti?

Pavasariniai raštai: ką reikia žinoti?

Pavasaris - pats tinkamiausias metas ne tik ryškioms spalvoms, bet ir akį traukiantiems raštams. Tad kokius raštus rinktis ir kaip lengvai juos įkomponuoti į jau turimą garderobą? Atsakymus į šiuos klausimus ir daugybę įkvepiančių derinių idėjų jums paruošėme šiame įraše!

Leopardiniai sijonai

Vienas dalykas, kuris anksčiau ar vėliau sugrįžta į populiariausių tendencijų sąrašo viršų - leopardiniai raštai. Šį sezoną ypač pravers spintoje turėti leopardinio rašto sijoną. Svarbiausia, kad medžiaga būtų lengva ir kristų laisvai, tai padės jį greitai priderinti tiek prie sportabačių ir basic marškinėlių, tiek prie aukštakulnių ir figūrą pabrėžiančių bodžių. 

Taškuotos suknelės

Nei vieną pavasario/vasaros sezoną neapsieisite be taškuotų suknelių. Tai tuo pat metu ir žaismingas spintos akcentas, ir klasikinis pavasario must-have. Šaltesniu oru derinkite ilgas taškuotas sukneles su šiltais megztiniais ant viršaus, o vos atšilus rinkitės trumpas, laisvas ir karpytas sukneles.

Gėlių raštai 

Koks pavasaris be gėlių raštų? Suknelės, sijonai, marškiniai, aksesuarai ir absoliučiai viskas, kas vienaip ar kitaip vaizduoja gėlių žiedus yra puikiai priderinama bet kurį pavasario sezoną. Suklysti nėra kur, gerai atrodysite ir su minimalistiniais gėlių akcentais, ir su ilgomis, žemę siekančiomis maxi suknelėmis.

Gyvatės odos švarkai

Gyvatės odos raštai praėjusiais metais buvo viena populiariausių mados tendencijų, tad ir šį pavasarį be jų neapsieisim. Gyvatės odos imitacija kone geriausiai atrodo ant klasikinio kirpimo švarkelių, tad jei mėgstate ypač tendencingus akcentus aprangoje, šį sezoną būtinai praturtinkite spintą tokio tipo švarkeliu!

Aksesuarai

Pats saugiausiais ir turbūt populiariausias variantas, kaip į savo aprangą įtraukti daugiau pavasarinių raštų - aksesuarai. Raštuotos skarelės, rankinės, batai ir praktiškai visi jūsų labiausiai dėvimi aksesuarai įneš pakankamą dozę pavasario, bet tuo pačiu metu ir per daug neįpareigos.

>