This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

PENKI PATARIMAI PRODUKTYVIAI DIENOS PRADŽIAI

PENKI PATARIMAI PRODUKTYVIAI DIENOS PRADŽIAI

Rytas – be abejonės yra svarbiausia dienos dalis. Nuo to, kokiu nusiteikimu pakilsite iš lovos, ko gero priklausys visos ateinančios dienos nuotaika. Tad pateikiame kelis patarimus, ką daryti, kad kiekvieną rytą pradėtumėte energingai ir pasiruoštumėte produktyviai bei pozityviai dienai.

Rytą pradėkite be telefono rankose

Jei norite pradėti dieną produktyviai, tai pradėkite ją be pašalinių daiktų, tame tarpe ir telefonų. Jie be galo greitai prikrauna galvą daugybe dažniausiai nereikalingos informacijos, ko pasekoje nuo pat ryto jaučiamės apkrauti ar net pavargę. Geriausias patarimas – pabandykite kuo ilgiau atsikėlus ištempti be telefono rankose, geriausia būtų, kad net ir jūsų žadintuvas nebūtų telefonas. Tokiu būdu telefoną tikriausiai prisiminsite kiek vėliau nei įprastai.

Energijos suteikiantys pusryčiai

Kol jaučiatės dar šiek tiek mieguisti, nepatingėkite ir pasigaminkite maistingus pusryčius. Jie jums suteiks energijos ir prabusite kiek greičiau, be to, jūsų nebekamuos žiovulys. Svarbu iš ryto neapsunkinti skrandžio įmantriais patiekalais, taip leisite organizmui neatiduoti visos energijos virškinimui,, o turimą energiją galėsite skirti produktyviam rytui ir svarbiems darbams.

Rytinė mankšta ir tempimo pratimai

Jei sunku išlipti iš lovos, pradėkite pratimus daryti tiesiog dar gulint. Pamasažuokite veidą, kaklą ar rankas. Vėliau atsisėskite, pratampykite rankas, tada atsistokite pratempkite nugarą, kojas bei pėdas. Jei norisi, galite truputi pašokinėti ar kitaip prajudinti kūną. Įsijunkite jums patinkančios muzikos ir skirkite šiek tiek laiko savo kūnui. 

Pasidarykite svarbiausių šiandienos darbų sąrašą

Labai geras metodas paskatinti kūrybiškumą - išrašyti visas savo mintis ant lapo. Taip tiesiog paleisite savo mintis, o jums liks daugiau vietos naujoms idėjoms. Jei nesinori išrašyti visų galvoje esančių minčių, siūlome užsirašyti svarbiausius dienos tikslus. Juos vis matydami ir prisimindami jie jums taps ir lengviau įgyvendinami.

Vakare pasiruoškite kitai dienai

Tai labai svarbi vakaro dalis, kai pagrindiniai darbai jau atlikti ir turite laiko sau. Leiskite sau pailsėti ir po truputį sudėlioti mintis rytojaus dienai. Sugalvokite, ką rytoj ruošite pusryčiams, apgalvokite, ką rytoj dėvėsite, kokių svarbių darbų turite. Tai padės būti produktyviu kita dieną, nes tiksliai žinosite, ką turite padaryti ir nuo ko pradėti.

>