This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

PAVASARIO / VASAROS SEZONO AKSESUARŲ TENDENCIJOS

PAVASARIO / VASAROS SEZONO AKSESUARŲ TENDENCIJOS

Vasara jau ne už kalnų, karantino sąlygos sušvelnintos, todėl pats laikas išsitraukti savo sukauptus stilingus pavasario derinius, laukiančius progos pasirodyti gatvėse (žinoma, su visomis saugos priemonėmis). Tam, kad būtų lengviau prie jau ir taip puikaus derinio pritaikyti detales, verta perskaityti ir apie šio sezono tendencijas.

Spalvotos rankinės

Pagyvink savo aprangą su viena iš šiuo metu madingų multi spalvų rankinių. Išsirink kuo margesnę, tokią, kurioje derėtų dvi ir daugiau spalvų - bei nevenk ryškių, kaip mėlyna, žalia ar geltona. Šis aksesuaras puikiai tiks prie gana minimalistinio stiliaus rūbų - ir jausiesi tarsi būdama modernaus meno mūza.

Masyvūs lankeliai

Paversk kiekvieną dieną, kai plaukai su tavimi nedraugauja, puikia su masyviai puoštais lankeliais. Dėvėk juos arba paprastai, ant palaidų plaukų, arba naudok juos, kad patrauktum plaukus nuo veido - abejais atvejais, atrodysi dailiai ir stilingai. Prie minimalistinio stiliaus derink vienspalvį, o jei norisi būti ryškia - puoštą perlais ar karoliukais.

Spalvoti akinių rėmeliai

Kai oras sušyla, papuošk savo veidą spalvotais akiniais! Tokie ryškūs rėmeliai pridės Tavo deriniui dramatiškumo. Nesvarbu, ar tai dideli, iš plastiko pagaminti rėmai, ar smulkūs ir stilingi, su tokiais akiniais tikrai neprašausi. 

Perlai

Tai nėra tie perliukai, kuriuos matei savo močiutės mylimiausiuose auskaruose. Mados dizaineriai mados savaitės metu parodė, kad perlai gali būti naudojami naujais, nematytais būdais ir ne tik tarp juvelyrikos. Ieškok perlų ant drabužių ar rankinių - ir galėsi dėvėti tiek dienos metu, tiek vakaro vakarėliams.

>