This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

IT'S BLACK FRIDAY! USE CODE: BLACKFRIDAY20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

PRAKTIŠKIAUSIAS VASAROS AKSESUARAS

PRAKTIŠKIAUSIAS VASAROS AKSESUARAS

Kuprinė tai ne tik puikus pasirinkimas patogiai nešiotis savo būtiniausius daiktus, tai ir be galo stilingas bei praktiškas jūsų kasdienybės palydovas. Kuprinės niekada neišeina iš mados ir visada bus būtinos, nesvarbu, ar keliaujate už miesto greitai verslo kelionei, ar atostogaujate su draugais savaitgalio metu, ar einate į biurą, keliaujate į sporto salę ar tiesiog leidžiatės į nenuspėjamą vasaros nuotykį. Jei dar neturite vasarinės kuprinės, laikas pagalvoti apie šio nepamainomo aksesuaro įsigijimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kuprinę vasarai? Lengvumą, stilingą ir tuo pačiu lengvai priderinamą dizainą, praktiškas medžiagas, reguliuojamus diržus ir be abejo, svarbu, kad būtų pakankamai vietos nešti viską, ko galėtų prireikti nors ir žygiui į pasaulio kraštą. Pristatome jums savo kuprines - žvaigždes, kurios užkariavusios viso pasaulio keliautojų ir mados sekėjų širdis. 

 

Fjallraven Kanken

„Fjallraven Kanken“ kuprinė gimė dar 1978 m., kad padėtų Švedijos mokyklos vaikams išlaikyti taisyklingą laikyseną. Tačiau nuo tada šis praktinis kuprinės dizainas tapo ir visų tolimesnių kartų favoritu. „Kanken“ yra viena lengviausių ir universaliausių kuprinių rinkoje, todėl tai puikus pasirinkimas tiek trumpam pasivaikščiojimui mieste, tiek tyrinėjant neatrastus pasaulio kampelius. Didelis U formos užtrauktukas suteikia prieigą prie viso pagrindinio skyriaus. Tai leidžia jums pasiekti viską, kas yra jūsų „Kanken“ viduje, nesudarant netvarkos. Štai pagrindiniai šios ikoniškos kuprinės privalumai:

 

 • Neperšlampamos, etiškai išgaunamos medžiagos. Kuprinė pagaminta iš tvirto, atsparaus purvui ir vandeniui apvalkalo, kuris išlaiko nepriekaištingos formos kuprinę net ir po daugelio metų naudojimo.
 • Dviejų krypčių užtrauktukas apsaugai nuo lietaus.
 • Lengva nešiotis - du patikimi pečių diržai ir papildomos dvigubos rankenos viršuje.
 • Atspindintis logotipas.
 • „Kanken“ yra pakankamai didelė, kad tilptų didelis nešiojamas kompiuteris, knygos, rašikliai ir kiti priedai.
 • Kuprinė yra aukščiausios klasės mados sinonimas ir reprezentuoja madingą pareiškimą savo aptakia, minimalistine išvaizda - atpažįstama visame pasaulyje.

 

Ucon Acrobatics

 

Berlyne gimęs prekinis ženklas „Ucon Acrobatics“, savo kuprines gaminantis iš perdirbtų, novatoriškų medžiagų, rinkoje pirmauja jau daugiau nei 20 metų. Įkūrėjų pastangos visada buvo kurti miesto žmonėms skirtus produktus, kurie būtų minimalistiniai ir funkcionalūs, taip pat tvarūs gamyboje - net tuo metu, kai tvarumas vis dar buvo negirdėtas užmojis. Urban Acrobatics greitai subūrė savo lojalių klientų būrį, naudodami aukštos kokybės medžiagas, unikalius siluetus ir novatoriškus detalių sprendimus. 

 

„Ucon Acrobatics“ kuprinių privalumai:

 

 • Visi produktai atitinka tarptautinius rankinio bagažo reglamentus ir juos galima įsinešti į bet kurią aviakompaniją.
 • Kuprinės yra sukurtos Berlyne ir atspindi modernumą, naujoves ir funkcionalumą.
 • Naudojamas ekologiškas perdirbtas PET audinys. Visos medžiagos yra veganiškos.
 • Paminkštintos ir reguliuojamos pečių rankenos.
 • Aukštos kokybės neopreninis nešiojamojo kompiuterio skyrius.
 • Vandeniui atspari medžiaga, suteikia gaminiui šiuolaikišką estetiką.
 • „Roll-top“ sistema, kad būtų galima padidinti talpą. Užsegama kabliuku ir kilpa.

Jei ieškote lengvai pritaikomos kasdieninės kuprinės, kuri dar ir pagyvintų jūsų aprangą, „Fjallraven Kanken“ ar „Ucon Acrobatics“ yra puikus pasirinkimas. Tiesiog negalima ginčytis su ilgamete šių prekės ženklų istorija.

>