This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

RANKINĖS MUST-HAVES ŠALTUOJU METŲ LAIKU

RANKINĖS MUST-HAVES ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Pirštinės

Apsaugokite savo rankas nuo šaltuko - pasirinkite madingas ir stilingas pirštines. Toms, iš kurių rankų nedingsta telefonas, pravers specialios “touchscreen” pirštinės, kurias dėvint pasaulis bus ant pirštų galiukų net ir lauke, o nebijančioms išsiskirti rekomenduojame ryškių spalvų ar padabintas kailiu - sulauksite daug komplimentų.

Puodelis karštiems gėrimams

Nepamirškite sušilti ir iš vidaus - prieš išeinant pasidarykite puodelį arbatos ir kavos. O tam, kad gėrimas lauke greit neatšaltų - naudokite daugkartinį puodelį, sulaikantį šilumą! Ne tik pasimėgausite gėrimu bei sušilsite, bet ir saugosite gamtą.

Rankų kremas ir lūpų balzamas

Pabuvus lauke ilgą laiką, rankos gali greitai išsausėti. Nepamirškime palepinti savo rankas kremu - ir, žinoma, pasiimkite jį kartu su savimi. Vos žirnelis kokybiško losjono atgaivins odos ląsteles ir leis joms regeneruoti greičiau. Be to, kad lūpos išliktų gaivios ir po poros valandų pasivaikščiojimo, naudinga ir lūpų balzamas.

Polaroid arba juostinis fotoaparatas

O kad išsaugotumėte pačias gražiausias žiemos akimirkas, rankinėje laikykite ir fotoaparatą. Pasnigus atsispindinti saulė suteikia tobulą apšvietimą nuotraukoms - kodėl jo neišnaudojus? O pasirinkusios juostinį variantą, rezultatą galėsite laikyti vos už kelių minučių - ir dalintis pačiais geriausias įspūdžiais su draugais.

Akiniai nuo saulės

Tomis gražiomis žiemos dienomis, kai saulė spigina į akis, nepamirškite didelių akinių nuo saulės! Prie palto ar striukės puikiai tiks grubesni akiniai, puošti detalėmis - tokie geriausiai derės prie monochromatinio stiliaus.
>