This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

RŪBŲ SLUOKSNIAVIMAS: KĄ VERTĖTŲ ŽINOTI?

RŪBŲ SLUOKSNIAVIMAS: KĄ VERTĖTŲ ŽINOTI?

Atrodo, pavasaris jau ranka pasiekiamas, taip norėtųsi paslėpti storas žiemines striukes į pačią spintos gilumą ir nebepasimatyti iki kito žiemos sezono. Tačiau apgaulingi ir vis dar žvarbūs orai to padaryti neleidžia, tad kaip gi pereinamuoju laikotarpiu iš žiemos į pavasarį išlysti iš gūdžių šaltojo sezono drabužių, užtikrinant ne tik stilingą aprangą, bet ir šilumą? Mes turime atsakymą - rūbų sluoksniavimas! Štai keli patarimai, kurie padės lengviau prisijaukinti rūbų sluoksniavimo principus.

Must-have - juodas golfas

Drabužis, be kurio neįsivaizduojame rūbų sluoksniavimo - juodas golfas. Jis gerai atrodo praktiškai po viskuo - tiek megztiniais, tiek švarkais, net ir maikutėmis ar marškiniais. Tad į paprastą, tačiau kokybišką golfą patariame investuoti, ranka jo stversis kone kiekvieną dieną! Tai vienas iš drabužių, kuris gali būti nesunkiai priderinamas tiek klasikinio, tiek sportinio stiliaus garderobe. 

Išryškinkite liemenį

Galime garantuoti, kad tarp begalės drabužių sluoksnių nebesimatys jokių jūsų figūros formų, tad tam, kad įvaizdžis įgautų šiek tiek dimensijos, nepamirškite pasinaudoti diržu! Jis ne tik padės pabrėžti pasislėpusį liemenį, bet ir išlaikys visus sluoksnius vienoje vietoje, tad nereikės nerimauti, kaip atrodo ir kaip krenta drabužis. 

 

Maišykite audinius

Ekspermentuokite, kiek tik širdis trokšta! Nesilaikykite vieno audinio taisyklės, maišykite tiek medvilnę su džinsu, tiek kailį su šilku! Skirtingi audiniai skirtingai praleidžia ir sulaiko šilumą, tad vienintelis dalykas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį žaidžiant su medžiagomis - oro sąlygos ir vieta, kurioje būsite. Jei laiką leisite uždaroje patalpoje, atsižvelkite į miksuojamų audinių sudėtį!

 

Skirtingi stiliai

Sluoksniuojant drabužius ne tik atlaidžiau žiūrėkite į jų audinius, bet ir į patį stilių. Neprisiriškite prie vieno stiliaus rūbų, įmaišykite ir, atrodo, visiškai nesuderinamų elementų. Įkvėpimo ieškokite skandinavių gatvės stiliuje, dažnai pamatysite klasikinius, tiesaus kirpimo paltus derinamus su sportiniais, oversiziniais džemperiais, arba laisvas, bohemiško stiliaus sukneles vilkimas su sunkiais megztiniais.

Laikykitės vienos spalvos

Jei labiau linkstate prie minimalistinio stiliaus ir drabužių sluoksniavimas atrodo tiesiog per daug - pasirinkite vieną spalvą, aplink kurią statysite visą aprangą. Tolygus spalvų tonas skirtingus sluoksnius sulies į vieną ir derinys neatrodys toks chaotiškas. Jei vis dėl to aprangoje pasigesite ryškesnių akcentų - įterpti kitos spalvos elementą bus be galo paprasta. 

>