This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

RUDENS MEGZTINIŲ GIDAS

RUDENS MEGZTINIŲ GIDAS

Atėjo laikas, kai norime užsidėti patį šilčiausią turimą megzdinį. Taigi, dabar pats tinkamiausias metas peržvelgti madingus ir stilingus šiltus megzdinius šaltajam sezonui ateinant. 

Megztinis atviru kaklu

SALANIDA 'Rotondo Jumper'

Praėjusiais metais labai išpopuliarėjęs megztiniai su užtrauktukas. Dabar stilingi yra megztiniai atviru kaklu. Tai gali buti paprasta maža iškirptė arba polo tipo apykaklė. Tokie megztiniai puikiai tinka pereinamajam sezonui (kurį mes šiuo metu išgyvename), nes juos lengva sluoksniuojantis, kai oras atšąla. Tokius megztinius sluoksniuokite su vasarinėmis ilgomis suknelėmis arba sijonais, po apačia vilkėdami paprastus marškinėlius. Taip, bus galima ilgiau išlaikyti ir dėvėti vasarišjus rūbus net rudenį. Svarbiausia yra sluoksniavime! Na, o jei nežinot, kaip sluoksniuoti arba nepatinka, visada galima ringtis kelnes arba džinsus dėvint megztinius. 

 

Kardiganas

ROBI AGNES 'Agnes Cardigan'

Madingi tiek dideli, platinto silueto kardiganai, tiek trumpi ar prigludę. Stilingai atrodysite trumpą kardiganą vilkėdama su midi ilgio sijonu arba plačiomis maksi ilgio kelnėmis.

Daugiau kardiganų

Prie ilgesnių megztinių siūloma derinti trumpintus tiesaus kirpimo džinsus, mini sijonus ir ilgesnius, tačiau prigludusio silueto. Jeigu norite akcentuoti liemenį, kardiganą sujuoskite plonu dirželiu, kelias sagas viršuje ir apačioje palikite atsegtas.

 

Liemenės

Robi Agnes liemenės

Dideles megztas liemenes savo rudens ir žiemos kolekcijose pristatė mados namai „Prada“, „Gucci“, „Dior“, o fašionistos netruko šią tendenciją paskleisti ir instagramo erdvėje. Liemenės ypač tiks toms, kurioms patinka sluoksniuoti drabužius. Madinga laisvas megztas liemenes vilkėti su klasikiniais baltais marškiniais. Prie tokio įvaizdžio derinkite džinsus, odines kelnes arba midi ilgio sijoną ir ilgaaulius aukštu kulnu.

 

Ilgi megztiniai

Vienas populiariausių pasirinkimų, tendencijoje vyraujančių jau ne pirmą sezoną – dideli, platūs megztiniai, suteikiantys jaukumo. Jeigu megztinis ne tik platus, bet ir ilgesnis, tokį galite vilkėti kaip trumpą suknelę su ilgaauliais batais ir ilgu paltu. Jei megztinis standartinio ilgio ar trumpesnis, derinkite jį su plačiomis kostiuminėmis kelnėmis, pieštuko silueto sijonu, madingomis odinėmis kelnėmis. Dar vienas dėmesio vertas derinys – platus megztinis, kelius siekiantys klasikinio stiliaus šortai ir ilgaauliai batai.

Būkit stilingi šiuo šaltuoju sezonu!

Autorius: Paulina Šeškauskaitė

 

 

 


 

 

 

 

>