This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

SELF-CARE GIDAS: 5 BŪDAI, KAIP PALEPINTI SAVE NAMUOSE

SELF-CARE GIDAS: 5 BŪDAI, KAIP PALEPINTI SAVE NAMUOSE

Sausis - pasižadėjimų, pasikeitimų ir naujų tikslų įgyvendinimo metas. Šiais metais kviečiame kuo daugiau iš tų tikslų nukreipti į save ir įsiklausyti į tai, ką kalba jūsų kūnas. Tad turime kelis patarimus, kaip nors ir mažais, paprastais, tačiau efektyviais būdais pasilepinti ir trumpam atsipalaiduoti namuose. 

Atsipalaiduokite burbulinėje vonioje

Turbūt greičiausias ir efektyviausias būdas, kaip atpalaiduoti kūną namuose - poilsis burbulinėje vonioje. Išsirinkite savo mėgstamiausius vonios produktus ir iš jų susikurkite atpalaiduojančią kombinaciją iš vonios burbulų, aliejų ir spalvotų vonios bombų. Taip pat nepamirškite susikurti ir jaukios aplinkos - užsidekite keletą žvakių ir pasiklausykite raminančios muzikos.

Užsidėkite veido kaukę

Net ir toks mažas žingsnis kaip odos palepinimas veido kauke gali padaryti daug! Atgaivinkite, sudrėkinkite ar giliai išvalykite veido odą su lengvomis lakštinėmis kaukėmis arba savo tobulą kaukę pasidarykite pačios, iš jau namuose turimų ingredientų! Po šios trumpos spa procedūros geriau jausitės tiek jūs, tiek jūsų oda.

Užsidekite smilkalų

Pasirūpinkite ne tik savimi, bet ir aplinka, kurioje esate. Jei mėgstate eksperimentuoti su kvapais - jaukiai ir ramiai atmosferai susikurti jums padės smilkalai. Tai gali būti ne tik priemonė atpalaiduojantiems kvapams įnešti, tačiau tai gali tapti ir mažu kasdieniu jūsų ritualu ar net laiku savirefleksijai.

Tempimo pratimai / joga

Jei intesyvios fizinės treniruotės su atsipalaidavimu jums neasisocijuoja, siūlome nepersistengiant padaryti bent kelis tempimo pratimus ar užsiimti lengva jogos forma. Šis žingsnis būtinas tam, kad atpalaiduotumėte įsitempusį kūną, ypač, jei retai užsiimate fizine veikla. Pažadame, iškart pasijusite daug lengviau ir gyviau!

Skaitymas

Bent trumpam nukreipkite akis nuo telefono bei kompiuterio ekranų ir pradėkite skaityti jau senai rekomenduotą knygą ar pavartykite mėgiamą žurnalą. Tokiu būdu pasisemsite sau vertingos informacijos, praplėsite savo akiratį ir pailsinsite akis nuo taip varginančių ekranų.

>