This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

SELF-CARE TIPS'AI, PUIKIAI TINKANTYS VALENTINO DIENAI

SELF-CARE TIPS'AI, PUIKIAI TINKANTYS VALENTINO DIENAI

Valentino diena, tai tokia švente kur žmonės susiskyrstę į dvi puses. Vieni džiaugiasi šia diena, o kiti jos nemėgsta. Tačiau nebūtina švęsti meilės dienos tik tada, kai turi antrą pusę. Viena iš svarbiausių dalykų - MEILE SAU!

Valentinas yra proga švęsti meilę, o mylintis save taip pat verta švęsti. Keli patarimai, kaip save pralinksminti per Valentino dieną:

 

Švęskite meilę su skaniai deserčiukais

Nors per Valentino dieną poros gali mėgautis tortu, jūsų pačių šventimas suteikia jums palaiminimą, kad visas tortas bus skanaujamas ir nereikės dalintis. Užsisakykite sau vieną geriausių Valentino pyragų ir pasimėgaukite tuo!

 

Lengvai įsitraukite į dieną medituodami

Rūpinimasis savimi – tai jaustis geriausiu savimi. O meditacija visame pasaulyje buvo priimta siekiant atkreipti dėmesį į save ir vidinį pasitenkinimą. Pabuskite ir įsijauskite į Valentino dieną medituodami.

 

Palepinkite save dovana

Išleidžiate sunkiai uždirbtus pinigus, kad nusipirktumėte dovaną pasimatymui? Naaaah! Išleisti pinigus palepinti save dovana yra puikus ir didelis YESSSSS! Pirkite sau tai, ko jau seniai norėjote.

 

Atsitraukite nuo socialinės žiniasklaidos

Tiek daug mus supančių socialinės žiniasklaidos platformų atitolino mus nuo realybės ir nuo mūsų pačių! Mes raginame būti panašūs į ką nors kitą, o ne sutelkti dėmesį į tai, ką galime padaryti geriausiai ir kaip likti patenkinti tuo, ką turime. Vienas geriausių savęs priežiūros patarimų Valentino dienai yra pailsėti nuo socialinės žiniasklaidos. Išjunkite pranešimus ir paslėpkite visų socialinių tinklų programų piktogramas savo mobiliajame telefone.

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

>