This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

ŠILKINĖ BIKINI ZONA

ŠILKINĖ BIKINI ZONA

Šiemet kaip niekada esame lepinamos tropikams prilygstančia vasara, o tai reiškia tik vieną - maudynės jūroje, ežere, baseine ar sparčiai populiarėjančioje ledo vonioje namuose. Ir kuo dažniau! Kadangi maudymosi kostiumėlių sezonas Lietuvoje jau įpūsėjo, nusiskusti ir tinkamai prižiūrėti bikini liniją jau tapo įprasta, tačiau kartais varginančia kasdienybės rutina. Susidarę spuogeliai, išvarginta išsausėjusi oda bei įaugę plaukeliai  - tikra kančia, kai didžiąją dalį atostogų praleidžiame dėvėdamos maudymosi kostiumėlį. Išlaikyti idealią bikini zoną vis tik yra pastangų reikalaujanti užduotis, tačiau dalinamės su jumis patarimais, kaip deramai pasirūpinti šia zona, kad oda po skutimosi ar depiliacijos vašku būtų lygi ir švelni kaip šilkas.

 

1. Šveitimas

Pirmas ir svarbiausias žingsnis: šveitimas. Mes visos žinome, koks svarbus yra šveitiklis veido odos priežiūros rutinoje, tačiau tokios pat svarbos yra ir šios priemonės skirtos kūnui. Šveitiklis ne tik pašalina negyvąsias odos ląsteles, sudrėkina odą, bet ir padeda išvengti įauginėjančių plaukelių. Rekomenduojame šią procedūrą atlikti dieną prieš plaukelių šalinimą bei rinktis natūralių aliejų sudėties šveitiklį, prisotintą vitaminais. Nesvarbu, ar renkatės skustuvą ar brazilišką vaškavimą, šis žingsnis yra būtinas.

"MANILLA" ŠVEITIKLIS

 

2. Pasiruošimas skutimuisi

Prieš skutimąsi, nusiprauskite po šiltu dušu ar pagulėkite vonioje apie 10 minučių šiltame vandenyje, kad išorinis odos sluoksnis suminkštėtų, o plaukus būtų lengviau pašalinti. Vėliau, prieš pradėdamos skustis, galite dar kartą švelniai nusišveisti.

"SOLIDU" MUILAS

 

3. Naudokite skutimosi kremą

Patikėkite - skutimosi kremas tikrai padeda. Jei nenaudojate pakankamai, kad suminkštintumėte odą, daug lengviau įbrėšite ar suerzinsite odą. Pirkdamos aukštos kokybės skutimosi kremą, ieškokite drėkinančių ingredientų, tokių kaip taukmedžio sviestas ir aliejai. Jei norite eksperimentuoti, plaukų kondicionierius veikia taip pat gerai. Tepdamos kremą, ištepkite plonu sluoksniu, kad vis tiek matytumėte odą.

 

"SLOWLI" (skutimosi muilas, įtrauktas į rinkinį)

 

4. Skuskite plaukų augimo kryptim

Būkite labai atsargi, kokia kryptimi skutatės. Mes rekomenduojame skustis plaukų augimo kryptimi vien todėl, kad sutant prieš plauką galima labai sudirginti odą, o to pasekmė yra įaugę plaukeliai.

 

5. Po plaukų šalinimo

Kai išeisite iš dušo arba nuplėšite vašką, laikykite šaltą, šlapią rankšluostį ant nuskustos vietos, kad išvengtumėte dirginimo ir nuramintumėte odą. Tada tepkite serumą, apsaugojantį nuo įraudimo, geriausia - su arbatmedžio aliejumi, arba sumaišykite arbatmedžio aliejų su vandeniu ir užtepkite vatos diskeliu. Jei arbatmedžio aliejus nėra pasirinkimas, pabandykite serumą su glikolio rūgštimi. Jis padės užgydyti bet kokius randelius, sumažins smulkias raukšleles ir padės išvengti įaugusių plaukelių. Rekomenduojame serumą tepti mažiausiai dvi dienas po skutimosi.

 

6. Drėkinimas ir SPF

Be raminančio serumo, taip pat turėtumėte drėkinti bikini zoną drėkinamuoju kremu be alkoholio, kad išvengtumėte per didelio džiūvimo ir dirginimo. Veiksmingiausi produktai yra su alaviju ar vitaminu E. Eidamos į paplūdimį ar baseiną nepamirškite visur tepti apsaugos nuo saulės priemonių, tačiau ypač atkreipkite dėmesį ir į savo bikinio liniją.

 

"MANILLA" KŪNO SVIESTAS

"MANILLA" SPF

 

7. Gerai prižiūrėkite skustuvą 

Tai gana akivaizdu, bet jei skutatės, po kiekvieno naudojimo išvalykite skustuvą, geriausia jį pavalyti alkoholiu ar palaikyti po karštu vandeniu. Po maždaug penkių naudojimų būtina pakeisti seną peiliuką, o patį skustuvą laikykite švarioje, sausoje vietoje, o ne duše, kur jis gali kaupti bakterijų perteklių.

"SLOWLI" SKUSTUVAS

Šiuo metu butiq.lt elektroninėje parduotuvėje taikome nuolaidą didžiąjai daliai Slowli skustuvų bei jų rinkiniams.

>