This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

SPINTOS KAPSULĖ

SPINTOS KAPSULĖ

Ar jau turite savo spintos kapsulę? Dar ne? Galbūt dar nežinote nuo pradėti? Mes Jums padėsime! Pateiksime rekomendacijas, kurių laikantis, bus daug lengviau ją susikurti.

 

Kokybė prieš kiekybę

Svarbiausia idėja - dėmesį atkreipti į kokybę, o ne į kiekybę. Spintos turinys turėtų susidėti iš tokių rūbų, kurių kokybė leistų juos dėvėti ne vieną sezoną. Į rūbus žiūrėkite kaip į investiciją - geriau kartą nusipirkti brangesnį, tačiau aukštos kokybės drabužį, kuris tarnaus ilgą laiką, nei “taupyti” ir pinigus leisti pigios gamybos produkcijai, susidėvinčiai jau po kelių skelbimų.

Tvirti pagrindai

Niekaip neapsieisite be pagrindinių įvaizdžio basic’ų. Tai aprangos elementai, be kurių nesukurtume nei vieno norimo drabužių derinio - vienspalviai marškinėliai, klasikinės juodos kelnės, balti marškiniai, pora klasikinių džinsų. Į visus šiuos drabužius rekomenduojame investuoti, nes juos galėsite devėti ir kaip pagrindą įvaizdžiui sukurti, ir kaip svarbiausias aprangos detales.

 

Vienspalviai rūbai

Rekomenduojame, vengti ryškių spalvų ir įvairiausių raštų, nes juos sunku derinti tarpusavyje. Dažniausiai švariam, tvarkingam, nepakrautam įvaizdžiui sukurti naudojamos bazinės spalvos - balta, juoda, pilka, su žemiškų tonų priemaišomis. Tokia spalvų gama leidžia be vargo suderinti kiekvieną spintoje esantį rūbą.

 

Įvairūs siluetai

Kadangi su raštų ir spalvų vengiama, tam, kad nepasidarytų nuobodu, visada turėsite vietos žaisti su rūbų kirpimais ir siluetais. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip rūbas krenta, kokias linijas pabrėžia, o kokias kaip tik paslepia. Nepabijokite ir į savo spintos turinį įtraukite įdomesnio kirpimo kūrinių!

 

Aksesuarai

Aksesuarai yra tai, kas leidžia kiekvienam jūsų kuriamam įvaizdžiui suteikti unikalumo. Vietoje to, kad aprangoje bandytumėte suderinti kelis aksesuarus iškart, geriau pasirinkite vieną, dizainu ar medžiaga išsiskiriančia detalę, į kurią bus atkreiptas visas dėmesys.

 

 

>