This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

SPORTAS NAMUOSE DAR NIEKADA NEBUVO TOKS SMAGUS !

SPORTAS NAMUOSE DAR NIEKADA NEBUVO TOKS SMAGUS !

Niekas nepaprieštaraus, jog jau metai kaip mūsų gyvenimas yra daug sėslesnis. Tačiau tai, jog sporto salės uždarytos toli gražu nereiškia, jog treniruočių grafikas turėtų sustoti. Apsiriboję savo namų aplinka, mes visą dieną judame mažiau nei įprastai. Sportas ne tik fiziškai pagerina jūsų kūną, bet yra labai naudingas jūsų psichinei sveikatai bei imuninei sistemai. Taip pat dabar ypač puikus laikas susikurti tobulą namų sporto rutiną net ir tiems, kurie tik pradeda sportuoti - laiko į valias ! Neturite namuose jokių treniruoklių? Jokiu problemu! Paruošėme Jums pratimus namuose, kuriems nereikia jokios papildomos įrangos, tas šokite į sportinius drabužius ir pradėkite !

 

IŠBANDYKITE YOUTUBE TRENIRUOTES

  • „Planet Fitness“ pirmadienio – penktadienio vakarais per „Facebook“ puslapį transliuoja 20 minučių viso kūno treniruotes namuose, kurios vėliau įkeliamos į „YouTube“ puslapį.
  • „Joga su Adriene“ apima dešimtis jogos treniruočių, kurių ilgis yra nuo 5 iki 40 minučių ir kurios skirtos visoms patirties rūšims.

  • „PopSugar Fitness“ yra dešimtys didelio intensyvumo treniruočių vaizdo įrašų, pradedant kardio, šokiais ir tonizuojančiomis treniruotėmis nuo 5 iki 35 minučių.

 

IŠBANDYKITE SPORTO PROGRAMĖLES TELEFONE

Atrinkome keletą nemokamų apps'ų, kuriose atliekamos įvairios treniruotės :

 

  •  „Yoga for beginners“ yra puikios nemokamos 10 minučių treniruotės, kurios padeda pasisemti energijos ir suteikia lankstumo bei tonuso.
  • „Daily Workouts“ programėlėje yra 10, 20 ar 30 minučių treniruočių serijos, skirtos abs, rankoms, kojoms bei visam kūnui.

  • „Nike Training Club“ apps'e yra naujos kasdienės treniruotės, nukreiptos į apatinę kūno dalį, kardio ir tt. Treniruotės trunka nuo 15 iki 45 minučių. Gera žinia ta, jog „Nike“ neseniai padarė visus vaizdo įrašus nemokamus ir prieinamus visiems !

 

ŠOKIAI ZOOM'E

Pasak Kalifornijos universiteto, šokis yra naudinga mankštos forma, gerinanti širdies sveikatą ir mažinanti nerimą. Ieškote būdo šokti net karantino metu? Choreografas Ani Taj ir kiti šokėjai Sunny Hittas, teatro režisierius Samas Pinkletonas ir teatro prodiuserė Jenny Gersten sugalvojo „Social DisDance“ - „tris kartus per savaitę vykstantį klubą, kuris vyksta visų namuose“. Dalyvavimas yra nemokamas, nors dalyviai yra kviečiami paaukoti kiekvieno renginio metu.

Pradėkite jau dabar !

 

Tikimės, jog sužadinom norą sportuoti ir pasiūlėme bent vieną negirdėtą sporto namuose sprendimą. Taip pat nepamirškite, jog graži ir stilinga sporto apranga - puse darbo ! Atraskite UP TO YOU sportinę aprangą ! 

>