This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

STILIAUS GUDRYBĖS, KURIAS NAUDOJA ITALĖS

STILIAUS GUDRYBĖS, KURIAS NAUDOJA ITALĖS

Prancūziškas stilius yra stipriai žinomas, daug kas bando laikytis nurodytų aprangos taisyklių ir tapti tikromis prancūzaitėmis. Tačiau, ar pagalvojot, kad ir italės nepriekaištingai atrodo? Nors moka flirtuoti, kaip niekas kitas, jos ryškios, savimi pasitikinčios ir visuomet besimėgaujančios mada! Norime pasidalinti kai kuriomis itališkomis stiliaus gudrybėmis, kurios gali akimirksniu pakeisti bet kokią aprangą, net jei nesate tikra italė. 

 

Keli būdingi italių bruožai, kurie stipriai žavi: 

1. PASITIKĖJIMAS

Turbūt nei vienas žmogaus, neišdrįstų teigti, kad italės nėra pasitikinčios savimi nes jos, kaip tik užburia savo vidiniu grožiu. Manau, tai kyla iš to, kad nuo pat mažens tėvai naudodavo frazę „Fare la bella figura“ pažodžiui reiškia „padaryti gražią figūrą. Tai reiškia, kad bet kokiomis aplinkybėmis reikia parodyti geriausią savo paties versiją. Ši frazė neturi nieko bendro su naujausių tendencijų dėvėjimu ar kūno įvaizdžiu, bet viskas susiję su pasitikėjimu ir mylėjimu savęs, tokia, kokia esi. 

 

Pati didžiausia, bei žinoma paslaptis, kad rūbas niekad taip gerai neatrodys, kaip ant pasitikininčios savimi moters! Svarbiausia yra dėvėti drabužius, kurie tinka jūsų kūno linijom, patogūs ir svarbiausia pabrėžia asmenybę.  

2. NETOBULUMAS

Nors „fare la bella figura“ yra frazė, kaip reikia stengtis atrodyti geriau, bet tai nereiškia, kad reikia siekti tobulumo. Tyrinėdama itališką stilių, pastebėjau, kad vyrauja natūralumas ir stipriai apgalvota išvaizda. Tai reiškia, kad italės labai vertina savo išskirtinius bruožus ir laiko juos kaip privalumus. Nesvarbu, ar tai būtų natūralūs plaukai, ar minimalus makiažas, ar netradicinis stiliaus triukas, italės žino, kad būtent tokios savybės ir padaro stilių unikalų

 

3. INDIVIDUALUMAS

Nors Italija yra žinoma, kaip stilinga šalis, tačiau italijos moterys nesijaudina dėl prisitaikymo prie tendencijų ir jų laikymosi. Italėms nesvarbu, ar sumaišys stiliaus pagrindus su dabartinėmis tendecijomis, jos meistriškai parodys savo individualumą ir asmenybę per stilių

 

4. LINKSMUMAS

Kita italų filosofija, kurios buvo mokomasi nuo vaikystės, yra „il dolce di fare niente“, o tai reiškia nieko nedaryti ir tiesiog mėgautis akimirką. Tai priežastis, kodėl tiek daug iš mūsų mėgsta pabėgti į Italiją ir pasimėgauti atsipalaidavusia, bet gyvybinga atmosfera. Tarkim, kaip valgyti picą ant bažnyčios laiptų, vidurnaktį aikštėje klausantis gyvos muzikos. Taip yra ir su italų mada - jie nebijo rizikuoti ir eksperimentuoti su žaismingomis detalėmis. 

 

O dabar reikia apkalbėti tas gudrybes - žaismingus elementus, kurias naudoja italės, kad atrodytų visada madingai ir stulbinančiai: 

Papuošalai 

Tai labai svarbi įvaizdžio detalė, kurios italės nepamiršta. Papuošalus privaloma dėvėti, nes tai paverčia aprangą nauja, kitokia ir svarbiausia, tai yra lengvai derinama! 

GG UNIQUE auksinis vėrinys

 

Plunksnos

Tai puikus pasirinkimas išsiskirt iš minios. Plunksnos įvaizdžiui suteikia ne tik ekstravagancijos, bet ir seksualumo. Nesvarbu ar tai rūbas su plunksnom, rankinukas ar šiaip maža detalė - visada atrodys žavingai, ar ne taip? 

 

Šilkinės skarelės

Šilkinė raštuota skarelė - klasikinis aksesuaras, kuriuo pagyvinsite ne tik aprangą, bet ir aksesuarus! 

Kaip gi be stilingų akinių nuo saulės? 

Italijoje akiniai nešiojami ne tik kaip privalumas apsisaugoti nuo saulės, bet ir kaip stiliaus detalė. Nesvarbu ar tą dieną labai saulėta ar debesuota. 

 

Svarbiausia atsiminti, kad geriausia stiliaus gudrybė - savęs išreiškimas! 

Autorius: Paulina Šeškauskaitė

 

 

 

 

>