This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

STILIAUS MITAS: BALTUS DŽINSUS GALIMA DĖVĖTI TIK ŠILTU ORU

STILIAUS MITAS: BALTUS DŽINSUS GALIMA DĖVĖTI TIK ŠILTU ORU

Šiam stiliaus mitui yra rimta priežastis. Manoma, kad balta spalva padeda jaustis vėsiau šiltu oru, todėl ir sakoma, kad šviesius džinsus dėvėti esant minusinei temperatūrai atrodo šiek tiek keista. Tačiau net ekspertai tai paneigė ir dabar mano, kad juoda spalva neleidžiančia perkaisti šiltu paros metu. Ir mes net nesiruošiam ginčytis su mokslu! Taigi dabar, kai šis mitas nusistovėjęs mes padėsim jum atsižvelgti į kai kurias aplinkybes, kaip nešioti baltus džinsus žiema. 

 

Derinkite su storais batais

Neleiskite lietui sutrukdyti dėvėti baltų džinsų. Suvarstykite storus batus ir leiskite jiems sugerti balos purslus ir purvo smūgius, kad jūsų balti džinsai išliktų švarus. 

 

Sluoksniuokite ilgais paltais

Tokio tipo paltai puikiai apsaugos nuo lietaus ir sulaikys šilumą. Atrodysit stilingai ir nereikės jaudintis dėl purvo žymių ant kelnių (jei netyčia jos atsirastų).

 

Svarbu pasirinkti storas ir kokybiškas baltas kelnes

Sunkesnio džinso audinys ne tik išlaikys kokybiškai visus sezonus, bet ir jausis patogiau dėvint vėsiomis dienomis. Visada įsitikinkite, kad renkatės aukštos kokybės porą, kad sumažintumėte bet kokių netyčinių dėmių. Iš kokybiškų kelnių dėmės lengviau išsivalo. 

 

Taip pat derinkite su neutraliomis spalvomis

Švelnūs kreminiai, šviesiai rudi ir šilti smėlio spalvos atspalviai yra svajingi baltų džinsų deriniai – ir nėra jokios priežasties, kodėl jų dėvėti. Tai paprasti ir baziniai elementai, kuriuos turėtumėte turėti savo spintoje!

 

Išbandykite šiltesnę alternatyvą

Jei vis dar dvejojat dėl baltų kelnių, galit save išbandyti ir nešioti beveik baltą alternatyvą, pavyzdžiui, kreminės ar kaulo spalvos džinsus. Šie atspalviai nesijaus tokie ryškūs, kaip baltos spalvos džinsai ,bet vis tiek turės tą patį išskirtinį efektą. Jie taip pat yra geresnis pasirinkimas, jei norite dėvėti baltą viršutinę dalį, nes jie suteikia subtilų kontrastą.

 

Taigi, nebijokite eksperimentuoti su savo stiliumi ir netikėkit išgalvotais mitais!

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

 

>