This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Stilingos Velykos: dekoracijų idėjos

Stilingos Velykos: dekoracijų idėjos

Velykos - pavasariu kvepianti šventė, kurios metu namai įprastai pasipuošia visa įmanoma spalvų palete, velykine simbolika (nuo kiškučių iki vainikų) ir įvairiomis margučių dažymo technikomis. Tačiau kaip visą tai sukomponuoti į vieną stilingą, estetišką visumą? Kviečiame pasisemti įkvėpimo!

Neutralios spalvos

Norint išvengti ryškių spalvų ir atspalvių chaoso namuose, rekomenduojame didelį dėmesį neutralioms spalvoms. Jos sukurs paprastą ir lengvą bazę, kurią bet kada galėsite paįvairinti ryškesniais akcentais. Tad tiek marginant margučius, tiek dekoruojant velykinį stalą nepersistenkite su spalvomis ir pamatysite, kaip be didelių pastangų išgausite estetišką vaizdą!

Auksiniai akcentai

Niekada nesuklysite, jei pasirinksite vieną atspalvį, kurį norėsite akcentuoti. Ypač stilingai ir prabangiai visuomet atrodo auksinės detalės, tad nebijokite būtent jomis šiais metais papuošti savo namų. Taip nepasiklysite tarp gausybės spalvų, o šventės tema ir įvaizdis bus aiškiai suprantamas.

Žaluma

Vieną iš populiariausių šių metų namų dekoro tendencijų - žalumą, galite lygiai taip pat panaudoti ir savo šventei. Akcentuokite natūralumą, tvarumą, gamtos motyvus savo dekoracijose panaudodami kuo daugiau augalijos. Pavasariška gaiva garantuota!

Minimalizmas

Jei vis sukate galvą, kaip gi dar originaliau papuošti savo namus šiai šventei, siūlome apsvarstyti minimalizmo idėją. Vadovaukitės taisykle, jog kartais mažiau yra daugiau, ir galbūt stilingiau dekoras atrodys tuomet, kai pasirinksite vos kelias paprastas, bet žavingas detales. 

Pastelė

Tačiau jei šios šventės be spalvų neįsivaizduojate, niekada nesuklysite, pasirinkę pastelinius tonus. Namus galite išpuošti visomis vaivorykštės spalvomis - mažo kontrasto spalvos be didelių pastangų derės tarpusavyje, tad neturėsite dėl ko nerimauti.

>