This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

TOP 2022 METŲ VASAROS AVALYNĖS TENDENCIJOS

TOP 2022 METŲ VASAROS AVALYNĖS TENDENCIJOS

Šį sezoną yra kur kas daugiau avalynės pasirinkimų nei praėjusiomis vasaromis! Pasinerkime į 2022 m. vasaros mados tendencijas:

 

1. Batai su juostelėmis

Jie puikūs kaip proginiai batai, derinami prie vakarinių suknelių ir kokteilinių suknelių, tačiau sandalai su dirželiais gali būti universalesni, nei manote. Stilizuodami juos su džinsais ar šortais, jūsų kasdieniam vasaros garderobui suteiks elegancijos.

 

 

2. "Mule' sandalai

Pagyvinkite savo vasarinių batų asortimentą elegantišku mulo stiliumi, kuris nėra prisitvirtinęs stipriai prie pėdos, bet ir neslankioja nuo jos. Turėdami platų gaminių ir spalvų derinių asortimentą, galite pritaikyti savo "mulą" prie bet kokios nuotaikos. Tai žaismingi ir išskirtinai atrodantys batai, puikiai tinkantys vasarai.

 

 

 

3. "Žvejo" basutės

Matyt dizaineriai buvo pasinėrę į vaikystės prisiminimus ir nori šią vasarą atgaivinti basutes, kurias dauguma iš mūsų vaikystėje nešiojome. Ar ši nauja tendencija pasiteisins? Spręsti lieka tik jums!

  

 

4. Storapadžiai

Na, ne paslaptis, kad šie batai yra TRENDING, tačiau nevenkite šio aukšto tipo batų, nes tikrai labai gerai atrodo! Nebūtina ieškotis panašių batų, kaip dauguma Versace modelių dėvi, galima rasti įdomesnių storapadžių batų.

 

 

 

5. Lygiapadžiai

Tokio stiliaus batai jau yra vasaros klasika, kuri greičiausiai neišeis iš mados! Jos puikiai tiks prie ilgų suknelių ar einant prie jūros.

 

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė

 

 

 

 

>