This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

TOP 5 ŠIŲ METŲ AKSESUARŲ TENDENCIJOS

TOP 5 ŠIŲ METŲ AKSESUARŲ TENDENCIJOS

Soft clutches

Jei planuojate pirkti delninę ir vis svarstote, kurį modelį pasirinkti – siūlome jums šį! Bottega Veneta modelius primenančios, vienoje rankoje nešiojamos minkštos delninės taps jūsų kasdieniu kompanionu. Itin talpias, minimalistinio dizaino rankines nesunkiai priderinsite prie bet kokios aprangos – formalaus, darbinio įvaizdžio ar lengvo laisvalaikio derinio.

Chunky boots

Žiemos ir pavasario sezonui puikiai tiks šio stiliaus batai. Nors jie ir atrodo itin grubūs, vizualiai sukuria sunkumo efektą, nebijokite ir prie jų derinkite lengvas sukneles ir sijonus – taip susikursite lengvą „rokerišką“ įvaizdį. Jei norite vizualiai prailginti kojas, rinkitės ilgus chunky batus ir tokios pat spalvos kelnes, taip akimirksniu apgausite akį ir kojos atrodys ilgesnės bei dailesnės.

Bucket hats

Jau ne vieną sezoną bucket hat stiliaus kepurės nesitraukia iš populiariųjų sąrašo, tad šie metai ne išimtis. Šį aksesuarą rinkitės tiek kaip pagrindinį įvaizdžio akcentą, aplink kurį derinsite savo aprangą, tiek kaip itin stilingą apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Nevenkite ir ryškesnių šio kepurės modelio spalvų bei išskirtinių tekstūrų!

Platūs diržai

Kas dar geriau pabrėš jūsų liemenį, nei platus diržas? Diržas sukurs smėlio laikrodžio figūros tipą, todėl atrodysite nepriekaištingai. Galite diržą derinti tiek prie džinsų, tiek prie sijonų ar suknelių. Pabandykite sukurti monochrominį įvaizdį ir prie jo priderinkite kitos spalvos diržą, tai gali būti pagrindinis jūsų aprangos akcentas.

Stambios kaklo grandinės

Viena iš šio sezono aksesuarų tendencijų, lengvai pritaikoma kasdieniame įvaizdyje – grubios, stambios kaklo grandinės. Jos puikiai atrodo tiek prie sunkaus, struktūrizuoto įvaizdžio, tiek prie lengvos, laisvos aprangos. Šis aksesuaras padės tose situacijose, kai nenorite, kad derinys atrodytų per daug klasikinis ir moteriškas.

>