TOP PAPUOŠALAI ŠIĄ VASARĄ

Puikaus papuošalo galia yra neprilygstama! Tai ne tik tobulas aprangos akcentas, bet ir suteikiantis pasitikėjimo. Tad, dabar yra galimybė leisti sužibėti ryškiausioms sezono juvelyrikos tendencijoms ir jas puikiai priderinti kasdienybėje.

 

SKARŲ ĮVAIROVĖ

Nešiojimas skaros visada buvo ir bus klasika, kuri niekada nepasitrauks iš mados. Tačiau, šiomis dienomis yra sumanu daiktus panaudoti kitaip (ne pagal paskirtį). Skara puikiai atrodo ir surišta ant kaklo, bet pabandykite prisegti prie papuošalų, pvz., auskarų, karolių ar apyrankių, jie įgaus laisvos dvasios ir įdomios, kuri labiausiai ir žavi!

 

CHOKER

Pamirškite subtilumą. Šios vasaros teiginys „chokers“ kalba patys už save su drąsia, sunkiai nepastebima metalo dirbiniais, kuriuos galima derinti su skirtingais drabužiais kuriuos rasite savo spintose. Nebijokite vasara nešioti naktinio tipo drabužių ir prie jų derinti didelius ar sunkius papuošalus, taip pat ir prie maudymosi kostiumėlių - puikiai tiks!

 

KRISTALAI

Kodėl nepridėjus šiek tiek spindesio į savo kiekvienos dienos rutiną? Šie dideli krištoliniai papuošalai gali puikiai sužaisti ir pridėti prabangos jausmą.

 

LAISVAS STILIUS

Laisvas stilius, tai nuo boho atmosferos iki devintojo dešimtmečio ryškumo – kutais, plunksnomis, blizgiomis detalėmis puošti rūbai ar aksesuarai turi judesio ir idomaus stiliaus, o tai suteiks laisvumo ir nevaržomo jausmo ko labiausiai ir norisi vasara.  

 

ŽAISMINGUMAS

Jauni ir žaismingai atrodantys šie nostalgiški papuošalai gali atrodyti vaikiški saldainių spalvų deriniuose, karoliukais ir įnoringais siluetais, tačiau būkite tikri, kad jie vis dar išliks didžiausiu bumu šią vasarą.

 

KLASIKINIAI LAIKRODŽIAI

Laikrodžiai, kurie bet kuriam stiliaus deriniui suteikia papildomą rafinuotumo.

 

Autorė: Paulina Šeškauskaitė