This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Trys gaivūs vaisinio vandens receptai

Trys gaivūs vaisinio vandens receptai

Kas sakė, kad vanduo turi būti nuobodus? Karštai vasaros pradžiai palengvinti dalinamės trimis vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis pagardinto vandens receptais, kurie ne tik įprastą vandenį pavers gaiviu vasarišku gėrimu, bet taip pat bus naudingi sveikatai!

Detoksui

Paprasta, lengvo skonio kombinacija detokso vandesns kokteiliui. Agurko gabalėliai suteiks papildomos hidratacijos, padės dar greičiau pašalinti toksinus, o braškės ir bazilikas prisidės prie lengvai gaivinančio skonio.

Ingredientai:
2-3 braškės
5 ploni gabalėliai agurko
4 baziliko lapeliai
1,5 puodelio ledukų
1,5 puodelio lengvai gazuoto vandens

 

Paruošimas: 

Trinkite baziliko lapelius tarp pirštų tol, kol pajusite išsiskleidžiantį lengvą aromatą. Į gertuvę sudėkite supjaustytas braškes, agurko skilteles, sutrintą baziliką, ledukus ir vandenį. Palikite mišinį    šaldytuve bent vienai valandai, kad vanduo prisitrauktų kuo daugiau ingredientų skonių.

Energijai

Pripildytas vitamino C ir mėlynių suteikiamų antioksidantų, šis vandens kokteilis pasitarnaus kaip geras energijos užtaisas. Lengvas mėlynių saldumas sumaišytas su apelsinų rūgštele ir stipriu baziliko prieskoniu.

Ingredientai: 
150g mėlynių
1/2 apelsino
2-3 baziliko lapeliai
1,5 puodelio vandens

 

Paruošimas:

Plonai supjaustytą apelsiną, mėlynes, sutrintą baziliką ir vandenį sumaišykite. Šaldytuve laikykite bent valandą, kas 20min šiek tiek paspausdami mėlynes, kad lengviau išsiskirtų skonis. Tuos pačius likusius ingredientus galite panaudoti ne vieną kartą - naudokite tol, kol iš vaisių vis dar skleisis pakankamai stiprus skonis.

Gaivai

Jei pastaruosiuose receptuose pasigedote gaivos, šis receptas jums! Pagrindinis šios kombinacijos ingredientas - mėta, vandeniui suteiks dar gaivesnį, gėlą ir maloniai stingdantį poskonį.

Ingredientai:
2 mėtų lapeliai
1/4 stiklinės granatų sėklų
1/2 arbatinio šaukštelio medaus
1,5 puodelio vandens

 

Paruošimas:

Sutrinkite mėtas, įdėkite granatų sėklas, medaus, įpilkite vandens ir viską sumaišykite. Šaldytuve palaikykite bent valandą. Jei skonio pasirodys per mažai, šiam receptui kaip pakaitalą išbandykite ir kokosų vandenį!

>