This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

TRYS POPULIARIAUSI KEPURIŲ MODELIAI ŠĮ SEZONĄ IR KAIP JUOS DERINTI

TRYS POPULIARIAUSI KEPURIŲ MODELIAI ŠĮ SEZONĄ IR KAIP JUOS DERINTI

Žiema yra puikus laikas savo aprangą papildyti vienu aksesuaru, kuris suteikia išskirtinumo - skrybėlė arba kepurė. Šiame straipsnyje pasidalinsime trimis populiariausiomis skrybėlėmis šį sezoną, kuriomis galėsite papildyti savo drabužių spintą.

Beretė

Klasikinė prancūzų kepurė, kuri puikiai tinka bet kuriuo metų laiku! Šią kepurę galima derinti prie klasikinio paryžietiško stiliaus - trumpas paltas, džinsai ir džemperis ilgomis rankovėmis. Arba su odine striuke bei midi suknele! Beretė puikiai tiks prie jūsų aprangos, ypač jei esate klasikinio, dramatiško ar kūrybingo stiliaus asmenybės. Tikrai rasite tokią, kuri atitiks jūsų lūkesčius, nes šiuo metu jų yra įvairiausių spalvų ir raštų.

 

Fedora

Ypač populiarus pasirinkimas! Fedora labiausiai tinka tiems, kurie turi pailgą veido formą. Širdies formos veidams, rekomenduojame ieškoti šiek tiek trumpesniais kraštais. Populiariausias būdas derinti šią skrybėlę - odinis paltas, juodi džinsai (arba mini sijonas), karoliai ir žiedai, kuriuos papildo mėgstamas diržas. Jei tai neatitinka jūsų asmeninio stiliaus, kodėl gi nepasirodžius bohemiškai? Plaukiojanti midi suknelė su rudos arba rusvos spalvos fedora, su zomšiniais batais iki kelių ir rankine per petį.

Baker boy stiliaus kepurė

Jei mėgstate vintažą, tai kaip tik jums. Ši skrybėlė su mažu krašteliu ir išpūsta viršutine dalimi geriausiai tinka tiems, kurių veidas yra kampuotas, pavyzdžiui, širdelė ar kvadratas. Šios skrybėlės puikiai dera su neutraliu, juodu paltu. Šią skrybėlę taip pat galite derinti su storu megztu megztiniu, midi sijonu ir odiniais batais iki kelių.

 

>