This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

TVARKA NAMUOSE: SPINTOS REVIZIJA

TVARKA NAMUOSE: SPINTOS REVIZIJA

Kiekvienas iš mūsų žino, koks geras jausmas apima po to, kai kardinaliai susitvarkome ir nuo nereikalingų daiktų ištuštiname savo drabužių spintą. Tad kol daugelis iš mūsų šiomis dienomis nemažai laiko praleidžiame namuose, siūlome paskirti kelias valandas produktyviam spintos tvarkymosi procesui.

VADOVAUKITĖS SEZONO TAISYKLE

Mes žinome, kaip kartais sunku gali būti išsiskirti su rūbais, kurių jau senai nebenešiojate. Galbūt jus stabdo sentimentalumas, pripratimas ar mintis, kad “kažkada įlysiu” į jau gerokai per mažų džinsų porą. Tačiau norint iš pagrindų susitvarkyti spintos turinį, turite vadovautis griežta, bet puikiai veikiančia sezono taisykle. Jei rūbo nebuvote užsidėjusi praėjusių metų pavasario sezoną - greičiausiai jo neužsidėsite ir šį pavasarį. Tad kad ir kaip būtų skaudu, atsisveikinkite su senai nebevilkimu drabužiu.

 

NUSISTATYKITE LAIKĄ

Prieš pradedant tvarkytis spintą numatykite, kiek maždaug laiko truksite ir užsistatykite laikmatį. Geriausia būtų, jei duotumėte sau šiek tiek mažiau laiko nei galvojate. Laikmatis suteikia mini azarto jausmą ir iškelia iššūkį, tad net nepastebėsite, kaip savaime norėsite spėti susitvarkyti laikmačiui dar nepasibaigus. 

JEI ABEJOJATE - PASIMATUOKITE

Kai tvarkomės spintą ir randame retai nešiojamą arba senai matytą rūbą, daugelis iš mūsų jį sulanksto ir padeda atgal, tikindami save, jog šį kartą jį tikrai užsidės. Tačiau mes siūlome naujai atrastam rūbui skirti šiek tiek daugiau laiko - nepatingėkite ir apsivilkite jį. Galbūt tas rūbas jau senai nebetinka jūsų figūros tipui? O galbūt jį užsidėjus pamatysite, kad iš tiesų neturite prie ko jo derinti. Taip sutaupysite vietos spintoje ir nekaupsite tikrai nenešiojamų rūbų.

PASIRINKITE SAVO RŪBŲ ORGANIZAVIMO METODĄ

Pasidarius visų rūbų reviziją ir atsikračius nebenešiojamų daiktų, svarbu susigalvoti organizavimo metodą, kurio laikysitės rūšiuodami drabužius savo spintoje. Metodą svarbu turėti tam, kad kasdien atidarius spintą galėtumėte greitai ir efektyviai rasti tai, ko ieškote ar be didelių pastangų susidėlioti naują derinį. Rūbus galite rūšiuoti pagal spalvas, paskirtį, dėvėjimo dažnumą ar progas. Svarbiausia - visus rūbus sulankstykite ir išrūšiuokite taip, kad atidarius spintą matytumėte juos visus.

SU NEBENEŠIOJAMAIS RŪBAIS ELKITĖS ATSAKINGAI

Atlikus didžiulį spintos revizijos darbą, svarbu nepamiršti, jog tai dar ne pabaiga. Atsakingai pažiūrėkite į tai, kur keliaus jūsų jau nebenešiojami rūbai. Išrūšiuokite juos į dar galimus nešioti, nebenešiojamus, puikios kokybės ir t.t. Nepamirškite, jog puikios kokybės drabužius dar galite parduoti ar išmainyti, dar galimus nešioti, bet galbūt netinkamus pardavimui galite paaukoti, o nebenešiojamus nuvežti į tekstilės perdirbimo vietas. Su savo daiktais elkitės atsakingai!

>