This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

Už naujas pradžias! 🍾 ✨

Už naujas pradžias! 🍾 ✨

Skaičiuojame labai paskutines akimirkas iki Naujųjų metų, naudojamės labai paskutiniais šansais užsibrėžti tikslus bei siekius 2019-iems. Turbūt daugeliui Naujieji metai yra kaip visiškai naujas pradžios atspirties taškas. Paskutinėmis gruodžio mėnesio valandomis bandome tarti "viso geriausio" seniems įpročiams, užtikrindami, kad Naujųjų metų lūkesčiai juos tikrai nustums į pavėsį. Paskutinėmis minutėmis bandome atrasti kuo didžiausią laimės tašką, kad sumušus laikrodžio rodyklei ties vidurnakčio patirtume tikrą euforiją, garantuojančią nesibaigiančius džiaugsmo momentus visus metus.

Kokybišką gyvenimą susikuriame iš labai trapių, jaukių gyvenimo kadrų. Tad naujų metų naktį stenkimės jų prisikolekcionuoti kuo daugiau, nes kaip išmintis byloja: "Kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie ir metai bus". Tad juokimės, plačiai šypsokimės, šiltai mylėkime ir giliai tikėkime! 

O šiam tobulam emocijų rinkiniui užtvirtinti - nepamirškime švytėti! Švytėti nuo aistros savo veiklai, nuo įkvėpimo ir įvertinimo! 

Nuotraukos: Pinterest

>