This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

FREE SHIPPING I SHIPPING IN 1-2 BUSSINESS DAYS I FREE RETURNS

VALENTINO DIENA KITAIP

VALENTINO DIENA KITAIP

Parduotuvių lentynoms prispildžius širdelių formos šokoladams, elektroniniam paštui skęstant nuo romantiškų pasiūlymų dviems, aišku tik viena - Valentino diena jau čia pat. Taip, ta pati diena, kai be perteklinės meilės simbolikos ir raudonos bei rožinės spalvų nebūna apsieita niekur. Diena, kurios didžiausias tikslas - prisiminti, kodėl mylime, ir parodyti, kaip stipriai tai darome. Tad nepaslaptis, jog tiems, kurie romantinių santykių šios šventės laikotarpiu nėra užmezgę, ši diena gali būti ne tokia ir smagi. Vietoje to, kad klaustumėte savęs, kodėl šią dieną šalia savęs neturite antrosios pusės, perskaitykite mūsų mintis apie tai, kaip nešvęsti įsimylėjėlių dienos tradiciniu būdu, o padaryti ją smagią sau.

Pasmaližiauk

Jei tradicinės Valentino dienos švęsti neturite su kuo, nereiškia, kad negalite pasinaudoti jos didžiausiu privalumu - AKCIJOMS ŠOKOLADUI. Eilėje prie kasos stovint su pilnomis rankomis skirtingų rūšių šokoladais ir saldainiais žmonės greičiausiai pagalvos apie tai, kokią mielą ir romantišką staigmenėlę ruošiate savo gyvenimo meilei, o ne apie tai, kad grįžus namo visais saldumynais džiaugsitės viena. Tad pasinaudokite proga ir be jokios sąžinės graužaties palepinkite save saldžiu vakaru. Jūs to nusipelnėt. 

Drauge smagiau!

Ši diena tikrai nenueis veltui, jeigu savo gyvenime turite bent vieną vienišą draugę. Iš anksto pradėkite gaudyti pačius karščiausius Valentino dienos pasiūlymus dviems - nuolaidos SPA, romantiškos vakarienės, nakvynės viešbučiuose ir t.t. Tai puiki proga praleisti įsimintiną dieną geriausios draugės, baltų chalatų ir šampano taurių kompanijoje. Na ir kas, kad viešbučio kambarys greičiausiai jus pasitiks su rožių žiedlapiais, o vakarienės metu restorane gyvai klausysitės romantiškiausių visų laikų baladžių - taip tik dar smagiau.

Atsipalaiduok

Praleisk šią dieną taip, kaip patinka tau. Jei negali sulaukti, kada turėsi progą atsigulti į burbulų pilną vonią ir peržiūrėti visą sezoną mylimiausio savo serialo vienu prisėdimu - paskirk šią dieną būtent tam. Jei, atvirkščiai, jau senai ieškojai priežasties apsivilkti mėgstamiausią suknelę ir užeiti į jau senai lankytą klubą - dabar puiki proga tai padaryti. Savo brangų laiką leisk taip, kaip tik tau labiausiai norisi!

Skirk dėmesio sau

Tad nepamiršk svarbiausio - į Valentino dieną žiūrėk kaip į meilės sau dieną. Nelygink savęs su kiekviena rankomis susikabinusia pora - įrodyk sau, jog neprivalu turėti gyvenimo partnerį tam, kad gerai jaustumeisi. Visų pirma, mylėk save, mylėk laiką, kurį praleidi su savimi ir net nepastebėsi, kaip greitai į savo gyvenimą pritrauksi tiek pozityvios energijos, kad net nebežinosi, kaip su ja tvarkytis. 

Taip pat nepamiršk, kad kiekvieną eilinę dieną gali paversti meilės diena - nereikia laukti tam tikros datos tam, kad primintum tave supantiems žmonėms, ką jie tau reiškia. 

>