VASAROS LOUNGEWEAR TENDENCIJOS

Pastaraisiais metais patogūs, laisvalaikiui ir poilsiui skirti drabužiai, kitaip dar vadinami „loungewear“ tapo nepakeičiama garderobo dalis. Nieko stebėtino, turint omenyje, kad daugiau laiko praleisdavome uždarose patalpose nei bet kada anksčiau. Tačiau 2021 m. viskas yra apie tai, kaip mes galime padėti tiems patiems poilsio drabužiams įsilieti į gyvenimą, kurį leidžiame ne namuose. Ypatingai, kai esame lepinami gerų orų ir norisi kuo daugiau keliauti, tyrinėti ar tiesiog mėgautis gamta. Laimei, yra keletas naujų vasariškų tendencijų, kuriomis pasipildę savo spintą, galėsite lengvai kurti stilingus derinius, naujam gyvenimui prikeldami ir jau turimus loungewear stiliaus drabužius. Pristatome jums top 5 loungwear tendencijas, puikiai tinkančias vasariškiems malonumams.

 

Jaukūs audiniai

Visų pirma, „loungewear“ nėra „loungewear“ apranga, nebent jūs galite su ja atsipalaiduoti. Todėl galite tikėtis, jog dizaineriai ir toliau dirbs su audiniais, kurie yra malonūs liesti ir gali jaukiai apgaubti kūną. Džiugu stebėti prekinius ženklus, kurie šios tendencijos vedami nepamiršta planetos ir kuria tvarias ir organiškas medžiagas, kurios yra ilgaamžės. Svarbu paminėti, jog nereikia bijoti eksperimentuoti! Megztą braletę, šortus ar platėjančias kelnės drąsiai galima derinti praktiškai su bet kuo - kasdieniniam įvaizdžiui rinktinės sportinius batelius ir džemperį, jei norisi pasipuošti - priderinti aukštakulniai ir švarkas pavers jus tikra stiliaus ikona.

SALANIDA BRALETĖ

 

Sportinis kostiumėlis

Šiais metais itin patogus sportinis kostiumas buvo „darbo namuose“ uniforma. Sporto įkvėpta apranga, susidedanti iš sportinių marškinėlių ir sportinių kelnių, buvo geriausias pasirinkimas, kurio stiliaus influencer’ės neleis padėti į šalį ir šią vasarą. Net prekės ženklai, diktuojantys madas ant podiumių ir paprastai pasižymintys aukštos prabangos klasės prekėmis, pristato sportinius derinius savo naujausiose kolekcijose. Sportinių kostiumėlių kategorija skirstoma į dvi skirtingas komandas: ryškių it saldainiai spalvų ir žemiškų, neutralių spalvų. Šią vasarą dar nevertėtų pamiršti ir karantino metu prasidėjusios „tie dye“ mados, nukeliančios į nostalgišką vaikystę be rūpesčių.

 

LOVE STORIES SPORTINIS KOSTIUMĖLIS

 

Megztas kardiganas

Jei dar neišbandėte, dabar pats metas pereiti į „megztinių kaip marškinėlių“ tendenciją. Jei tai ne jums, kardiganą galite lengvai derinti su beveik visais savo spintoje esančiais rūbais. Nesvarbu, kokiu būdu nuspręsite jį stilizuoti, nėra nieko geriau nei masyvus megztas kardiganas vėsų vasaros vakarą. Braletės ir susagstomi megztiniai taip pat yra vienas iš karščiausių vasaros topų, pamėgtų dėl savo universalumo. Taip, susegami megztiniai dažniausiai yra elegantiški ir kuklūs, tačiau šį sezoną jie gali būti ir seksualūs. Viskas, ko reikia, yra keli protingi stiliaus pasirinkimai, kad paprastą megztinį su sagutėmis paverstumėte tuo, kas tikrai sužavės.

ROBI AGNES KARDIGANAS

 

Gobtuvas

Tai vienareikšmiškai tas drabužis, kuris visada lauks savo eilės pačiame spintos priekyje, nesvarbu, ar lauke sninga, ar kaitina kaitri vasaros saulė. Jį taip lengva įtraukti į savo kasdienį įvaizdį, nesvarbu, ar planuojate jį dėvėti po oversize stiliaus švarku ar kurdami spontanišką įvaizdį derinsite jį prie sportinio stiliaus šortukų, tai rūbas, kuriuo apsigaubti norisi ne tik ant sofos (nors jis puikiai tinka ir tam). Šį sezoną dominuojant pastelinių spalvų paletei, itin populiarūs mėtų žalios, šviesiai rausvos, žydros bei alyvinės spalvos gobtuvai.

ATELLA DŽEMPERIS

 

Ryškiaspalvės tamprės

Jei manėte, jog tamprių era baigėsi - klystate. Supermodeliai ir kitos įžymybės nesiruošia atsisakyti šio ypatingai pamėgto rūbo, prieš kelis metus populiarumu pralenkusio net džincus. Jei trūksta stiliaus įkvepimo, užteks pažvelgti į gatvės stiliaus nuotraukas, ir pasimokyti, kaip stiliaus dievaitės Hailey Bieber, Kendall Jenner ir kitos žvaigždės puošiasi į sporto salę ar pasivaikščiojimams lauke. Viskas ko reikia iš pažiūros sportinam įvaizdžiui pakeisti į kasdieninį, tai žaismingi papuošalai, juodi akiniai nuo saulės ir jūsų mėgstamiausia rankinė.

UP TO YOU TAMPRĖS