This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Vasaros sezono tendencijos’19

Vasaros sezono tendencijos’19

Nors viskas, ko norisi griebtis tokiomis karštomis pastarosiomis dienomis - tai laisvai krentanti lengva suknelė, negalime praleisti progos susipažinti su naujomis tendencijomis. Šiandien kalbame apie tai, kas diktuos šių metų vasaros sezono įvaizdžius.

Rankų darbo fragmentai

Vasara - pats geriausias laikotarpis pasauliui parodyti savo, ar kitų kurtą rankų darbą. Jei savo spintoje turite ką nors, atspindinčio pynimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitokio darbo technikas - Jums pasisekė, svarbiausiu šios vasaros stiliaus akcentu jau pasirūpinta. Šį sezoną įvertinkime ir dėvėkime tai, kas buvo lėtai ir kruopščiai kurta rankomis ir tuo pat metu palaikykime tvarią madą!

Rusvos spalvos

Nors vasara dažniausiai šaukiasi ryškių spalvų, akį traukiančių raštų ir jų kombinacijų, šis sezonas šiek tiek kitoks. Daugiausiai dėmesio sutelkiama į šviesiai rusvas, smėlio spalvas. Ši vasara skirta kūno spalvos tonams, įdegusiai odai ir lengvai plevesuojantiems audiniams.

Skrybėlės

Neapsiriksite, jei šį sezoną daugiau dėmesio skirsite galvos apdangalams, o ypač skrybėlėms. Eksperimentuokite su dydžiais, stiliais, kirpimais ir spalvomis - tai bus svarbiausias jūsų sezono aksesuaras ne tik suteikiantis visam įvaizdžiui įdomų prieskonį, bet ir apsaugantis nuo kaitrių saulės spindulių.

Dviratininko šortai

Viena tendencija, kuri vis dar nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo - tai dviratininko šortai. Tad su jais atsisveikinti dar nepulkite, o jei šios plačiai paplitusios tendencijos išbandyti dar neteko, idėjų turime begalę. Nuo ilgo švarko ir juosmens diržo kombinacijos, iki paprastų oversizinių maikučių.

Vienspalviai kostiumėliai

Jei vis dėl to be spalvų savo vasaros įvaizdžių neįsivaizduojate, šį sezoną paeksperimentuoti galite su vienspalviais kostiumėliais. Pasirinkite mėgiamą spalvą ir vienos spalvos šortų/švarko ar sijono/švarko kostiumėlio kombinaciją derinkite su neutralių spalvų aksesuarais. 

>