This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: SALE15 AND GET EXTRA -15% OFF OF ALL SALE'S ITEMS

VASAROS TOP 5 MUST-HAVE

VASAROS TOP 5 MUST-HAVE

Temperatūrai lauke nepaliaujamai kylant, atėjo metas išsirinkti svarbiausius vasaros atributus, kuriuos privaloma turėti namuose, ar su savimi keliaujant. Padedame jums sudaryti vasaros must - have sąrašą patogiems ir stilingiems drabužiams, bei odos priežiūros priemonėms, be kurių karštasis sezonas neįsivaizduojamas. Šie nepakeičiami pagrindai užtikrins, kad jūsų vasara bus pati madingiausia ir įsimintiniausia.

 

Įdegį skatinančios priemonės

Įdegio entuziastai dažnai pamiršta, kad įdegis turi būti ne tik gražus bet ir sveikas bei saikingas. Būtent tam ir skirtos įdegį skatinančios priemonės, kurių dėka savo norimą bronzinį atspalvį pasieksite greičiau, tad saulės vonias galėsite baigti anksčiau. Šie patogūs losjonai ar aliejai gali ne tik padėti greičiau įgauti įdegį bet ir prailginti jo gyvenimo trukmę. Daugelis šių losjonų taip pat gali pamaitinti, atjauninti ir apsaugoti odą, prisotindami ją vitaminais, antioksidantais ir natūraliais ekstraktais.

MANILLA įdegio aliejus

 

Lininė suknelė

Sparčiai įsibėgėjant vasarai, laimė nėra vienintelis dalykas, kuris tvyro ore - taip pat yra nepatogus dalykas, vadinamas drėgme. Nėra nieko blogiau, nei spoksoti į savo spintą 30 laipsnių karščio dieną ir nežinoti kokią, orui tinkamą aprangą pasirinkti. Štai kur lininė suknelė ateina į pagalbą. Lengvas, vėjuotas audinys yra puikus jūsų vasaros sprendimas. Linas leidžia orui tekėti tarp pluoštų, taip pat ši medžiaga gali pasigirti dideliu sugeriamumu, dėl to karštu oru jus vėsins, o jūs jausitės gaiviai.

 

ATELLA lininės suknelės

 

Maudymosi kostiumėlis

2021 m. Maudymosi kostiumėlių tendencijos sulaukė labai smagaus papildymo, jau įsitvirtinusioms aukšto liemens bei asimetriškų siluetų modelių tendencijoms. Įsivaizduokite - rafinuoti print’ai ir malonūs audiniai, iš karto pakelia nuotaiką, galbūt todėl, kad jie simbolizuoja šiltas vasaros dienas ar nostalgiškus atostogų prisiminimus. O kur dar įvairiausios, akį traukiančios spalvos, rodos, kad gali tekti pradėti kurti savo naują maudymosi kostiumėlių kolekciją jau dabar.

LOVE STORIES maudymosi kostiumėliai

 

SPF

Kad ir kaip malonu vasarą džiaugtis šokoladiniu įdegiu, svarbiausia yra sveika oda.  Turbūt svarbiausias patarimas ne tik vasarai, bet ir visiems metų laikams -  neišeiti iš namų nepasirūpinus savo odos SPF apsauga.  Rekomenduojama naudoti apsauginį kremą nuo saulės SPF 30 ant visos atviros odos. Nepamirškite apie rankas, kojas, ausis ir lūpas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kremą nuo saulės reikia tepti kas porą valandų, todėl būtinai turėkite pakankamai apsaugos ilgesnėms vasaros dienoms lauke.

MANILLA apsauga nuo saulės

 

Akiniai nuo saulės

Akinius nuo saulės reikėtų rinktis gan atsakingai. Tai ne tik jūsų įvaizdį kardinaliai galintis pakeisti aksesuaras, bet ir apsauga nuo ultravioletinių (UV) spindulių. Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant akinius nuo saulės, kad apsaugotumėte akis, yra lipdukas ar etiketė, nurodanti, kad jie blokuoja 100 procentų UV spindulių. Taip pat vertėtų investuoti į poliarizuotus akinius, kadangi jie sumažina atspindinčių paviršių, pvz., Vandens ar grindinio, atspindį.

SUPERNORMAL PEOPLE akiniai nuo saulės

 

>