This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

USE CODE: LOVE20 AND GET 20% OFF OF EVERYTHING

Viskas, ko reikia tobulam piknikui

Viskas, ko reikia tobulam piknikui

Vasara neabejotinai skirta iškyloms ir piknikams gamtoje! Grynas oras ir šiluma kviečia lysti iš uždarų patalpų ir kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Nesvarbu, ar tai tik valandėlė pietų pertraukos, ar ilgai planuotas pasibuvimas su draugais. Tad viską, ko reikia tobulam piknikui, aprašėme šiame įraše!

Lokacija

Vos pradėjus galvoje sukti mintis apie pikniką gamtoje, visų pirmiausia išsirinkite sau tinkamą lokaciją. Nesvarbu, ar tai bus žaluma apsuptas parkas, paplūdimys ar vieta miesto centre, svarbu, kad ta vieta leistų jums atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką užkandžiaujant. Pagalvokite ir apie tai, kad vieta būtų patogi visiems turimiems daiktams nusigabenti!

Maistas

Kone svarbiausias viso pikniko akcentas - maistas. Su savimi pasiimkite tokį maistą, kuris nesukels jums papildomų problemų - neišsipils, bus lengvai valgomas, taip pat skanus ir patiekiamas šaltai. Taip pat pasirūpinkite ir mėgiamais užkandžiais, tik nepamirškite iškylos metu jų saugoti nuo nepageidaujamų svečių - visur patekti sugebančių skruzdžių.

Gėrimai

Taip pat pasirūpinkite ir mėgiamais gėrimais. Namuose pasigaminkite naminio limonado ar paprastą vandenį pagardinkite pasirinkta vaisių kombinacija. Nepamirškite kartu turėti ir paprasto stalo vandens, o šiltiems ar karštiems gėrimams saugiai nusigabenti į pikniko vietą būtinai turėkite termosą, ar gertuvę, gerai sulaikančią šilumą.

Pramogos

Tam, kad piknikas nesibaigtų per greitai, pasirūpinkite ir keliomis pramogomis! Su savimi pasiimkite knygą, jei iškylausite keliese, pasirūpinkite lengvais ir greitais stalo žaidimais. Jei vis dėl to laiką leisite vieni, iškyloje užteks paprasčiausių ausinių - muzikai ar mėgiamiems podcast’ams klausyti.

Kompanija

Žinoma, piknikas bus daug smagesnis ir jaukesnis, jei su savimi pasiimsite ir būrį bendraminčių draugų. Tai bus tobulas laikas susitikti su senai matytais žmonėmis, puikus sprendimas romantiškam pasimatymui ar daug įspūdingesnis būdas praleisti savo pietų pertrauką su kolegomis. Tačiau jei jaučiate, kad dar geriau laiką praleisite be papildomos kompanijos - pirmyn! Skirkite šį laiką smagiam pasibuvimui su savimi.

>